Ślub humanistyczny Pod Kasztanami w Bystrej

Joanna i Błażej to totalnie “moi” ludzie. Moi, czyli tacy, z którymi od razu łapię wspólny język i z którymi uwielbiam pracować, bo wiem, że wszystkie moje pomysły “złapią” w mig. Ale z osobami o takim temperamencie to nigdy nie działa w jedną stronę – Asia i Błażej mieli własną wizję zaślubin, łącznie z miejscem, charakterem aranżacji, strojami i tym, na jakich zdjęciach im zależy. I, jak się okazało, ja też wiedziałam od razu, o co im chodzi. Wniosek jest jeden: byliśmy dla siebie pisani, dlatego nieskromnie przyznam – te zdjęcia nie mogły wyjść lepiej!

Asia i Błażej wzięli ślub humanistyczny, a swój wielki dzień celebrowali w gronie najbliższych w wyjątkowym miejscu: Pod Kasztanami w Bystrej. Jak przystało na graficzkę i gitarzystę, wszystkie estetyczne aspekty dopracowane były w najmniejszym szczególe: suknia ślubna w błyszczące gwiazdy, fryzura z koroną, garnitur pana młodego w idealnym odcieniu granatu, a nawet astralne motywy w wystroju sali.

Jak dla mnie – bomba. Uwielbiam ludzi, którzy zawsze idą własnymi drogami, nie przejmują się opiniami cioć, wujków i znajomych i którzy udowadniają, że miłości nie trzeba wyrażać tak samo, jak inni. Też chcecie zorganizować ślub “po swojemu” i marzycie o zdjęciach z charakterem? Napiszcie do mnie wiadomość!

Najnowsze wpisy

wasze historie

Read More
śledź mnie