Ślub cywilny z nutą industrialu w Katowicach

Motywem przewodnim tego ślubnego reportażu zdecydowanie były kolory. Trudno, żeby było inaczej, kiedy już same stylizacje nowożeńców inspirowały do szukania niebanalnego tła – na przykład w postaci starego, chińskiego kontenera morskiego. Bordowy garnitur pana młodego i różowa suknia ślubna pani młodej to elementy, którym daleko do klasyki – w przeciwieństwie do starego Fiata, która zawiózł tę parę przed ołtarz. 

Ważnym bohaterem zdjęć są kwiaty. Było ich mnóstwo – począwszy od bukietu Moniki, a skończywszy na dekoracjach we wnętrzu katowickiego Leśnego Patio. Musicie przyznać, że każdy detal był tu oryginalny, przemyślany i nieoczywisty. 

Podoba mi się, że tak wiele par coraz częściej decyduje się odchodzić od tradycyjnych rozwiązań i organizować śluby na własnych zasadach i według swojego stylu – jako fotograf doceniam to szczególnie, bo taka kreatywność na maksa mnie inspiruje do pracy. Jeśli też chcecie zatrzymać w ciekawych kadrach swój ślub albo skonsultować ze mną pomysł na sesję, napiszcie do mnie – służę Wam swoim doświadczeniem!

Najnowsze wpisy

wasze historie

Read More
śledź mnie