umów się na

warsztaty

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA DO 80% KOSZTÓW WARSZTATÓW PRZEZ URZĄD PRACY

Warsztaty fotografii kobiet

Warsztaty z fotografii kobiet obejmują przygotowanie do sesji, wraz z omówieniem wszystkich szczegółów technicznych oraz przygotowaniem modelki do sesji. Podpowiem Ci, jak współpracować z makijażystką, żeby makeup pasował do Twojej wizji i zdradzę, w jaki sposób buduję atmosferę wzajemnego zaufania podczas robienia zdjęć. Skupimy się też na kwestiach praktycznych, w tym ustawieniu modelki, świetle, pozach, ustawieniach aparatu. Na koniec zrobimy wspólnie selekcję zdjęć, a na wybranych zaprezentuję Ci, jak najefektywniej korzystać z programów graficznych do obróbki, takich jak Lightroom oraz Photoshop.

Podsumowując, warsztaty obejmują:

- profesjonalny makijaż z wizażystką

- sesję z modelką w plenerze i we wnętrzu

- obiad

- postprodukcję

Co oferuję?

- Informacje techniczne

- Przygotowanie modelki do sesji

- Przegląd wnętrza

- Część praktyczną, czyli sesję

- Wspólna selekcję zdjęć

- Obróbkę w programie

 

Cena warsztatów: 2500 zł

 

Warsztat indywidualny dla dwóch fotografów - rabat 10%

Warsztaty fotografii par+kobiet - rabat 300zł

Warsztaty dla większych grup - wycena indywidualna.

 

 

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach z obróbką jest dzieląca nas odległość 70 km.

 

 

WARSZTATY LIFESTYLE

FOTOGRAFIA PAR/RODZINNA

Warsztaty z fotografii lifestyle’owej par/rodzin obejmują wszystkie aspekty, jakie mogą ci być potrzebne w pracy. Nie tylko omówię z Tobą wszystkie szczegóły dotyczące przygotowania technicznego, sprzętu oraz wykonania najlepszego makijażu, ale też podpowiem Ci, jak sugerować parom sprzyjające plenery. Przeprowadzimy razem ćwiczenia w plenerze, a później dokonamy selekcji zdjęć. Na wybranych fotografiach pokażę Ci, jak wykonać najlepszą obróbkę w programach graficznych Lightroom oraz Photoshop.

Podsumowując, warsztaty obejmują:

 

- przygotowanie do sesji

- sesję z parą w plenerze lub we wnętrzu

- obiad

- postprodukcję

CO OFERUJĘ?

- Informacje techniczne

- Przygotowanie pary do sesji

- Część praktyczną, czyli sesję

- Wspólna selekcję zdjęć

- Obróbkę w programie

 

 

 

Cena warsztatów: 2500 zł

konsultacje fotograficzne

 

 

Nie jesteś pewny/pewna, co poprawić w zrealizowanym przez Ciebie reportażu ślubnym i jakie kadry wyselekcjonować? Chcesz, żeby efekt najbardziej przypadł do gustu Młodej Parze i czujesz, że jeszcze można popracować nad kadrami w kontekście obróbki? A może chcesz przeanalizować kwestie światła czy kompozycji i wyciągnąć wnioski na przyszłość?

2 godzinne spotkanie

Służę swoim wieloletnim doświadczeniem. Możesz umówić się ze mną na 2-godzinną konsultację online, na której pochylimy się nad Twoimi pracami, przyjrzymy im uważnie i wspólnie określimy plan działania. Bazując na swojej wiedzy i współpracy z setkami Młodych Par, wskażę Ci mocne strony Twojego materiału i podpowiem, co warto “podciągnąć” następnym razem lub zmienić w postprodukcji. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieję wątpliwości!

co oferuję?

- 2 godzinną konsultację

- Podpowiedzi i wkazówki.

 

 

Cena warsztatów: 500 zł

 

 

 

warsztaty oraz materiały szkoleniowe możesz zakupić wypełniając poniższy formularz.

zapraszam

e-book „PHOTO CHEAT SHEET, czyli jak zacząć fotografować kobiety” ?

E-book „PHOTO CHEAT SHEET, czyli jak zacząć fotografować kobiety” powstał dla wszystkich tych, którzy chcą zająć się kobiecą fotografią i potraktować ją jako fantastyczną przygodę, ale też dla tych, których celem są zlecenia komercyjne.

Niezależnie od tego, jak ambitne plany napędzają Cię do pracy, na pewno chcesz dowiedzieć się, jak właściwie zacząć robić zdjęcia profesjonalnym modelkom, ale też osobom, dla których Twoja sesja to pierwszy raz przed obiektywem.

Ten e-book napisałam w taki sposób, żeby początkujący mogli zaczerpnąć z niego jak najwięcej konkretnych informacji i przydatnej wiedzy, a bardziej zaawansowani - zainspirować się moimi pomysłami. W tej publikacji dzielę się własnym, wieloletnim doświadczeniem i tym, co według mnie naprawdę się sprawdza.

Co znajdziesz w e-booku?

Moim zdaniem to protipy na wagę złota - sama żałuję, że nikt nie podzielił się nimi ze mną, kiedy byłam na początku swojej kariery!

co oferuję?

Gotowa/y na sukces? Zamów e-book, który skutecznie zmotywuje Cię do kreatywnej pracy!

 

Cena e-booka: 129 zł

wyślij

WYSŁANE POPRAWNIE, DZIĘKUJEBŁĄD. SKONTAKTUJ SIĘ Z MAGDĄ.
śledź mnie