zarezerwuj wymarzony

reportaż ślubny

 

nasz reportaż

Jakie słowo najlepiej pasuje do moich reportaży ślubnych? Zdecydowanie: naturalność.

 

Opisuje ono nie tylko efekt, czyli zdjęcia, na których zawsze jesteście po prostu sobą, ale też samą atmosferę podczas ich robienia. Nie lubię mówienia sobie na Pan/Pani, nie ustawiam w sztywnych i niewygodnych pozach, niczego od Was nie wymagam. Zależy mi, żebyście czuli się komfortowo i cieszyli jednym z najważniejszych dni Waszego życia.

 

Podczas, kiedy Wy się dobrze bawicie, ja skupiam się na wyłapywaniu najpiękniejszych momentów i najkorzystniejszych dla Was kadrów. A do tych, wierzcie mi lub nie (a najlepiej sprawdźcie sami w moim portfolio!), mam nie tylko oko, ale też serce.

 

Lubię uwieczniać prawdziwe emocje, drobne gesty, intymne chwile, które jak magia dzieją się między Wami, a zaproszonymi przez Was gośćmi. Co najważniejsze, nigdy nie pstrykam “z automatu”. Każde wesele ma inny charakter, inną dynamikę, więc i do każdego reportażu podchodzę indywidualnie, starając się oddawać na zdjęciach to, co podczas Waszej uroczystości jest najbardziej niezwykłe.

 

jak pracuję?

Podczas tworzenia reportażu ślubnego jestem nie tylko Waszą nadworną fotografką, ale też…

 

Waszym dobrym, sprzyjającym duchem. Kiedy trzeba, pozostanę niezauważalna i sprytnie wtopię się w weselny tłum, a kiedy trzeba – podpowiem, doradzę i pomogę. Zdarza mi się nawet przypominać o zapomnianych obrączkach!

 

Dzięki temu, że spotykamy się wcześniej, żeby omówić szczegóły i przełamać pierwsze lody, w dniu Waszego ślubu jesteśmy już prawie jak starzy, dobrzy znajomi, którzy zdążyli się pośmiać i powymieniać ulubionymi serialami na Netflixie. Jasne, że tworzenie reportażu to dla mnie praca, ale prawda jest taka, że czuję się częścią Waszego wydarzenia i bardzo mi zależy na tym, żeby zdjęcia po prostu Was zachwyciły.

 

Możecie mi ufać – zrobię, co w mojej mocy i w pełni wykorzystam swój potencjał i doświadczenie, żeby efekt przeszedł Wasze najśmielsze oczekiwania.

 

sesja narzeczeńska

Co zawiera oferta?

Jaka jest cena sesji?

 

Napiszcie do mnie, wszystko Wam zaprezentuję.

Reportaż ślubny

Co zawiera oferta?

Jaka jest cena reportażu?

 

Napiszcie do mnie, wszystko Wam zaprezentuję.

 

magdalena.tarach@gmail.com

sesja plenerowa poślubna

Co zawiera oferta?

Jaka jest cena sesji?

 

Napiszcie do mnie, wszystko Wam zaprezentuję.

 

A może coś specjalnie dla Was?

Jeśli macie w planach coś niestandardowego, wymarzyliście sobie krótką ceremonię, chcecie bym była z Wami tylko w kościele lub na ceremonii z obiadem dla najbliższych, piszcie do mnie, a ja stworzę spersonalizowaną ofertę dla Was!

zarezerwuj reportaż ślubny

Uzupełnijcie poniższy formularz i wyślijcie go do mnie, a będziecie krok bliżej posiadania wymarzonych zdjęć ślubnych!

wyślij

WYSŁANE POPRAWNIE, DZIĘKUJEBŁĄD. SKONTAKTUJ SIĘ Z MAGDĄ.
śledź mnie