O sesjach kobiecych

 

Hej! Chcesz nabrać pewności siebie, spojrzeć na siebie z zupełnie nowej perspektywy?

Obudź w sobie gwiazdę i stań się bohaterką własnej historii! Stań przed moim obiektywem i odkryj, jaka jesteś piękna. Nadeszła pora, żeby zacząć robić więcej dla siebie, a sensualna, kobieca sesja fotograficzna to najlepszy początek do tego rodzaju zmiany!

 

 

Sesja nadajesz się na sesję?

Czy trzeba mieć duże doświadczenie przed obiektywem, żeby pomysł zrobienia sesji fotograficznej miał sens? Absolutnie nie. Odważ się na nią bez względu na to, czy masz 18., czy 60. lat i czy kiedykolwiek profesjonalnie pozowałaś. Nawet jeśli trochę peszy Cię aparat fotograficzny, jestem po to, żeby Ci pomóc przełamać nieśmiałość i obudzić w sobie zmysłowość.

Typowa „figura modelki” to stereotyp! Kobiety są przepiękne we wszystkich możliwych rozmiarach, a przeszkodą do tego, żeby odkryć w sobie boginię są wyłącznie stereotypy i kompleksy. Pozwól, że pomogę Ci się z nimi uporać – udowodnię Ci, jaka jesteś piękna i zmysłowa i że wszystko to, co wydaje Ci się mankamentem, może stać się Twoją najmocniejszą stroną. Właśnie dlatego polecam swoje sesje fotograficzne wszystkim kobietom, które nie mogą w siebie uwierzyć – dzięki zdjęciom spojrzysz na siebie z nowej perspektywy i zrozumiesz, jaka jesteś piękna i wyjątkowa! Wydaje Ci się, że fotografuję wyłącznie szczuplutkie dziewczyny? Nic bardziej mylnego! To właśnie moje zadanie, żeby kobietki w rozmiarze 40+ czy większym (a takim robię sesje bardzo często i te zdjęcia na które patrzycie to nie modelki w rozmiarach 32!) wyglądały na zdjęciach świetnie.

 

 

Sesja w apartamencie?

Masz ochotę na zmysłową sesję buduarową jak gwiazda kina? Mogę Ci zaproponować jedno ze sprawdzonych przeze mnie miejsc – w wynajętym apartamencie zapomnisz o codzienności i obudzisz w sobie wampa. Jeśli chcesz, możesz się zdecydować na profesjonalny makijaż. Chociaż to dodatkowo płatna usługa, warto się na nią zdecydować – wizażystka dobierze makeup do Twojego typu urody i charakteru, wydobywając z Ciebie to, co najpiękniejsze, jednocześnie nie zmieniając Cię w kogoś innego.

 

 

Sesja w plenerze?

Tu też wszystko zależy od Ciebie i tego, jaką chcesz się zobaczyć na zdjęciach. Możemy skupić się na portretach, a równie dobrze – zaszaleć z sensualnymi aktami. Kwestia lokalizacji sesji też pozostaje otwarta – zdaj się na jedno z miejsc, jakie zaproponuję albo sama wybierz takie, które najbardziej pasuje do Twoich upodobań. Pamiętaj, że planując zdjęcia, musimy wziąć pod uwagę dostępność konkretnych miejsc i warunki atmosferyczne. A przy okazji – weź pod uwagę, że czasem deszcz może zadziałać na naszą korzyść!

 

 

Sesja w ulubionym miejscu?

Nie ograniczajmy się do pleneru! Kobiecą sesję możemy zrealizować w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu: Twoim domu, ulubionej kawiarni czy w pałacu – gdziekolwiek chcesz i gdziekolwiek będzie to możliwe.

 

 

Przede wszystkim – nie onieśmielam i nigdy do niczego nie zmuszam. Nawet, jeśli bazując na swoim doświadczeniu wiem, że jakiś konkretny pomysł na zdjęcie byłby strzałem w dziesiątkę, bardziej liczy się dla mnie to, żebyś na sesji była sobą i czuła się dobrze, swobodnie, komfortowo. Ty wyznaczasz granice i określasz, na jakim efekcie Ci zależy. Jestem po to, żeby zrealizować Twoje marzenia! Przy mnie możesz czuć się bezpiecznie i na luzie poinformować mnie o swoich pomysłach czy obawach. Zależy mi nie tylko na efekcie końcowym, ale też sympatycznej relacji z kobietami, które fotografuję!

Zaufaj mi – wiem, jak Cię ustawić i jakie światło będzie nam sprzyjać. Pamiętaj jednak, że do niczego nie będę Cię namawiać – jeśli nie lubisz jakiejś części swojego ciała, profilu itd po prostu mi o tym powiedz. Nic na siłę!

Pamiętajcie, że taką sesję możecie zarezerwować w pakiecie z makijażem, napisz do mnie TUTAJ ,a ja chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie. To co, jaki termin rezerwujemy kochana?

 

Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na użycie ciasteczek.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ