O sesjach kobiecych

Hej! Chcesz nabrać pewności siebie, spojrzeć na siebie z zupełnie nowej perspektywy?

Obudź w sobie gwiazdę i stań się bohaterką własnej historii! Stań przed moim obiektywem i odkryj, jaka jesteś piękna. Nadeszła pora, żeby zacząć robić więcej dla siebie, a sensualna, kobieca sesja fotograficzna to najlepszy początek do tego rodzaju zmiany!

Sesja nadajesz się na sesję?

Czy trzeba mieć duże doświadczenie przed obiektywem, żeby pomysł zrobienia sesji fotograficznej miał sens? Absolutnie nie. Odważ się na nią bez względu na to, czy masz 18., czy 60. lat i czy kiedykolwiek profesjonalnie pozowałaś. Nawet jeśli trochę peszy Cię aparat fotograficzny, jestem po to, żeby Ci pomóc przełamać nieśmiałość i obudzić w sobie zmysłowość.

Typowa „figura modelki” to stereotyp! Kobiety są przepiękne we wszystkich możliwych rozmiarach, a przeszkodą do tego, żeby odkryć w sobie boginię są wyłącznie stereotypy i kompleksy. Pozwól, że pomogę Ci się z nimi uporać – udowodnię Ci, jaka jesteś piękna i zmysłowa i że wszystko to, co wydaje Ci się mankamentem, może stać się Twoją najmocniejszą stroną. Właśnie dlatego polecam swoje sesje fotograficzne wszystkim kobietom, które nie mogą w siebie uwierzyć – dzięki zdjęciom spojrzysz na siebie z nowej perspektywy i zrozumiesz, jaka jesteś piękna i wyjątkowa! Wydaje Ci się, że fotografuję wyłącznie szczuplutkie dziewczyny? Nic bardziej mylnego! To właśnie moje zadanie, żeby kobietki w rozmiarze 40+ czy większym (a takim robię sesje bardzo często i te zdjęcia na które patrzycie to nie modelki w rozmiarach 32!) wyglądały na zdjęciach świetnie.

 

Sesja we wnętrzu?

Masz ochotę na zmysłową sesję buduarową jak gwiazda kina? Mogę Ci zaproponować jedno ze sprawdzonych przeze mnie miejsc – we wnętrzu do sesji zapomnisz o codzienności i obudzisz w sobie wampa. Jeśli chcesz, możesz się zdecydować na profesjonalny makijaż. Chociaż to dodatkowo płatna usługa, warto się na nią zdecydować – wizażystka dobierze makeup do Twojego typu urody i charakteru, wydobywając z Ciebie to, co najpiękniejsze, jednocześnie nie zmieniając Cię w kogoś innego. Do wyboru masz sesję w moim studio lub hotelu.

Sesja w moim studiu:

Sesja w hotelu:

 

Sesja w plenerze?

Tu też wszystko zależy od Ciebie i tego, jaką chcesz się zobaczyć na zdjęciach. Możemy skupić się na portretach, a równie dobrze – zaszaleć z sensualnymi aktami. Kwestia lokalizacji sesji też pozostaje otwarta – zdaj się na jedno z miejsc, jakie zaproponuję albo sama wybierz takie, które najbardziej pasuje do Twoich upodobań. Pamiętaj, że planując zdjęcia, musimy wziąć pod uwagę dostępność konkretnych miejsc i warunki atmosferyczne. A przy okazji – weź pod uwagę, że czasem deszcz może zadziałać na naszą korzyść!

 

Sesja w ulubionym miejscu?

Nie ograniczajmy się do pleneru! Kobiecą sesję możemy zrealizować w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu: Twoim domu, ulubionej kawiarni czy w pałacu – gdziekolwiek chcesz i gdziekolwiek będzie to możliwe.

 

Przede wszystkim – nie onieśmielam i nigdy do niczego nie zmuszam. Nawet, jeśli bazując na swoim doświadczeniu wiem, że jakiś konkretny pomysł na zdjęcie byłby strzałem w dziesiątkę, bardziej liczy się dla mnie to, żebyś na sesji była sobą i czuła się dobrze, swobodnie, komfortowo. Ty wyznaczasz granice i określasz, na jakim efekcie Ci zależy. Jestem po to, żeby zrealizować Twoje marzenia! Przy mnie możesz czuć się bezpiecznie i na luzie poinformować mnie o swoich pomysłach czy obawach. Zależy mi nie tylko na efekcie końcowym, ale też sympatycznej relacji z kobietami, które fotografuję!

Zaufaj mi – wiem, jak Cię ustawić i jakie światło będzie nam sprzyjać. Pamiętaj jednak, że do niczego nie będę Cię namawiać – jeśli nie lubisz jakiejś części swojego ciała, profilu itd po prostu mi o tym powiedz. Nic na siłę!

Pamiętajcie, że taką sesję możecie zarezerwować w pakiecie z makijażem, napisz do mnie TUTAJ ,a ja chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie. To co, jaki termin rezerwujemy kochana?

 

 

 1. Czy przed sesją zawieramy pisemną bądź ustną umowę?

Umowy nie podpisujemy, bo to sesja na użytek prywatny, natomiast zawsze przy wysłaniu zdjęć do wyboru wysyłam formularz RODO oraz formularz ze zgodami wizerunkowymi dotyczącymi wydruków oraz publikacji zdjęć. Tam można zaznaczyć, co mogę zrobić ze zdjęciami, na których jesteś.

 

 1. Jak się rozliczamy za makijaż, hotel, samą sesję? Czy wymagana jest jakaś zaliczka?

Za makijaż płacisz przed spotkaniem, za hotel – w dniu sesji. Za usługę możesz zapłacić gotówką w dniu sesji lub przelewem na konto po wyborze zdjęć.

 

 1. Czy w nieoczekiwanych i niezależnych ode mnie sytuacjach możemy zmienić umówiony termin?

Oczywiście, nigdy nie robię z tym problemu. Dobrze rozumiem, że w życiu zdarzają się sytuacje, na które nie mamy wpływu.

 

 1. Co z prawami autorskimi do zdjęć i zgodą na ich upublicznienie?

Tak, jak pisałam w punkcie 1., po sesji, a przed wyborem zdjęć dostaniesz formularz ze wszelkimi zgodami wizerunkowymi i związanymi z ochroną danych. Tylko Ty będziesz mogła zadecydować, czy zdjęcia zostaną upublicznione (na przykład na moim fanpage’u), czy nie. Nigdy nie publikuję zdjęć, jeśli moi klienci sobie tego nie życzą!

 

 1. Jakie ubrania mam zabrać ze sobą na sesję? Czy mają to być dokładnie takie stylizacje, które są opisane w ofercie na stronie?

Ty decydujesz, w czym chcesz pozować. Zabierz to, w czym czujesz się dobrze, a ubrania wymienione przeze mnie na stronie potraktuj jako przykładową sugestię. Niektóre panie przywożą więcej bielizny, inne – sukienek. Jeśli masz jakieś wątpliwości, możesz śmiało sfotografować ubrania, które chciałabyś wziąć na sesję i wysłać mi zdjęcia – doradzę, co będzie najlepszym wyborem.

 

 1. Jak dokładnie wyglądają kolejne etapy sesji?

Jeśli wybierasz pakiet z makijażem, najpierw udajesz się do salonu, do wizażystki, gdzie spędzisz około godzinę. Później spotykamy się w hotelu, w którym wcześniej rezerwuję nam pokój lub w plenerze, w miejscu które wspólnie wybrałyśmy. Jeśli wybierasz pakiet bez makijażu, to umawiamy się od razu w wybranej lokalizacji

 

 1. Co zrobić, jeśli nie jestem fotogeniczna i nie mam pewności, czy taka sesja to trafiony pomysł?

Po prostu spróbować! Wiele kobiet ma wątpliwości, ale po sesji większość z nich pisze mi, że to był najlepszy pomysł w ich życiu 🙂 Sprawdź opinie moich klientek, może to rozwieje Twoje obawy! https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE4MDQxMTM3MTAyMjg1MjM3?story_media_id=2474928623724244622&utm_medium=copy_link

 

 1. Jak wygląda sam proces wybierania zdjęć?

Selekcję robię od razu po sesji. Przygotowuję większą ilość zdjęć niż w pakiecie, umieszczam je na serwerze Zalamo i wysyłam Ci link z pełną instrukcją, jak wybrać zdjęcia. Dzięki temu, że przesyłam obrobione zdjęcia, możesz zobaczyć finalny efekt już na pierwszym etapie – to ułatwia decyzję dotyczącą wyboru konkretnych ujęć.

 

 1. Ile muszę czekać na zdjęcia?

Staram się wysyłać je w ciągu około 7 dni roboczych, ale dokładny czas oczekiwania może się różnić w zależności od ilości pracy, sezonu, mojego terminarza. Niekiedy wydłuża się ze względu na mój urlop, ale o tym poinformuję Cię wcześniej!

 

 1. Czy sama muszę wybrać miejsce na zdjęcia?

Mam wiele sprawdzonych miejsc na sesje, ale wybierzemy je wspólnie zanim spotkamy się na zdjęcia. Jeśli chcesz sesję w hotelu, musisz mnie o tym poinformować już w momencie rezerwacji terminu (pamiętaj też o dodatkowych kosztach). Jeśli wolisz pozować w plenerze, możemy ustalić konkretne miejsce tuż przed sesją. Sesja studyjna jest możliwa w studio w Katowicach za dodatkową opłatą.

 

 1. Co z makijażem? Jak się pomalować przed sesją?

Najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z usługi profesjonalnej wizażystki, z którą współpracuję od lat i która zna się na swojej pracy. Jeśli akurat nie ma wolnego terminu, dysponuję kontaktami do kilku innych w okolicy, które robią świetne fotograficzne makijaże. Pamiętaj, że ich usługi to dodatkowy koszt.

 

 1. Ile zdjęć otrzymam?

Do wyboru masz 3 pakiety, w każdym jest napisane dokładnie, ile zdjęć otrzymujesz. Możesz dokupić dodatkowe zdjęcia (poza pakietem) za 40 zł za jedno ujęcie.

 

 1. To moja pierwsza sesja w życiu i nie czuję się pewnie przed aparatem. Czy pomożesz mi pozować?

Oczywiście, możesz mi w tym względzie zaufać! Na sesji cały czas Tobą kieruję, pomagam i podpowiadam. Nigdy nie zostawiam swoich klientek bez wsparcia, bo zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że pozowanie to wcale nie taka łatwa sprawa – zwłaszcza wtedy, kiedy robisz to po raz pierwszy.

 

 1. Czy mogę wysłać Ci inspiracje?

Jak najbardziej! Możesz mi wysłać zdjęcia z Pinteresta czy z mojego portfolio, z sugestią, że taki klimat najbardziej Ci się podoba. Nie polecam Ci jednak wysyłać zdjęcia innych fotografów. Nie kopiuję cudzych pomysłów, pracuję w swoim stylu – jeśli Ci nie odpowiada, lepiej zrezygnuj z sesji ze mną, a wybierz się do fotografa którego prace podziwiasz.

 

 1. Ile potrwa taka sesja?

W zależności od wybranego przez Ciebie pakietu, sesja trwa od 40 min do 1,5 godziny. Pracuję szybko i sprawnie, więc nie zdążysz się zmęczyć. Jeśli planujemy sesję z makijażem, przygotuj się na około 2 godziny łącznie.

Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Najnowsze wpisy

wasze historie

Read More
śledź mnie