.POLITYKA PRYWATNOŚCI ORAZ OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG FOTOGRAFICZNYCH DOSTĘPNE TUTAJ

 

SESJE RODZINNE/LIFESTYLE/KOBIECE/DLA PAR I POZOSTAŁE

(Dotyczy także osób wykupujących i realizujących voucher)

Rezerwacja terminu.

Osoby, które wykupiły sesję lub są zainteresowane sesją zdjęciową proszę o rezerwację sesji z minimum 4 tygodniowym wyprzedzeniem . Dlaczego tak wcześnie? Mój grafik jest dość napięty, rezerwując termin wcześniej macie pewność, że ustrzelimy dogodną dla obojga nas datę. Sesje rodzinne, kobiece oraz lifestylowe od poniedziałku do piątku.

Osoby wykupujące voucher zapoznają się z informacjami. Obdarowany dostaje  6 misięcy na realizację vouchera.

Miejsce sesji.

Wspólnie ustalamy miejce sesji. Jeśli chcesz plener- najlepiej sprawdzają się łąki, lasy i inne naturalne tereny. Sesje sensualne najlepiej robić w hotelowym pokoju. Nie wykonuję zdjęć w studio.

Dojazd.

W pakiecie macie mój dojazd na terenie Zawiercia gratis. Dalsze podróże wiążą się z opłatą.

Rozliczenie.

Całkowite rozliczanie następuje w dniu sesji. Za dodatkowe ujęcia, które możesz dokupić płacisz na konto lub przy odbiorze.

Czas oczekiwania na zdjęcia.

Wszystko zależy od obłożenia, w sezonie letnim czas oczekiwania na zdjęcia się wydłuża.

Materiały z sesji oraz zdjęcia surowe.

Klient zapisując się na sesję lub wykupując voucher, akceptuje styl obróbki, klimat zdjęć oraz styl pracy fotografa. W każdym pakiecie macie dokładnie opisane ile zdjęć dostajecie na CD (bądź mailowo). Nie ma możliwości otrzymania zdjęć surowych z sesji. Można dokupić więcej ujęć - wybierając je poprzez Zalamo.

Kontakt.

Najszybszą formą kontaktu ze mną jest e-mail magdalena.tarach@gmail.com . Można kontaktować się także przez wiadomość facebooka. Pisząc do mnie najszybciej dostaniecie ofertę, wycenę oraz odpowiedzi na pytania, gdy telefonujecie nie jestem w stanie przekazać Wam całej oferty, wtedy także odsyłam do kontaktu email.

Biuro działa od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00, godziny wieczorne oraz niedziele są dla rodziny i wtedy nie odbieram telefonów. Jeśli w godzinach otwarcia biura nie odbieram, znaczy to, że wykonuję sesję.

Zamówienie oraz wykonanie u mnie sesji jest jednoznaczne z akceptacją powyższych punktów.

INFORMACJE DOTYCZĄCE REPORTAŻY ŚLUBNYCH

SESJA ŚLUBNA PLENEROWA:

Termin.

Wspólnie wybieramy pasujący termin. Synchronizujemy terminarze. Najlepiej nie odkładać sesji na odległe terminy tylko zrobić ją zaraz po ślubie. Na sesję zarezerwujcie sobie 1-3h, wszystko zależy od tego gdzie wykonujemy sesję, jak daleko musimy dojechać. Godziny oczywiście dopasowujemy wspólnie. Najczęściej sesje wykonujemy pn-pt, w weekendy pracuje przy ślubach.

Miejsce.

Miejsce sesji plenerowej zawsze ustalamy wspólnie. Mam kilka tzw. "awaryjnych " miejsc na sesje - jeśli nie macie na nią pomysłu. Moi klienci często przychodzą z kilkoma propozycjami - są to zarówno zamki, pola i lasy, jak i wyjazdy za granicę. Jeśli plener jest w mojej okolicy - pokieruje Was po najładniejszych terenach. Jeśli zabieracie mnie do siebie, wyszukajcie swoje ulubione i piękne miejsca, byśmy nie musieli błądzić. Plener zagraniczny wiąże się z akceptacją warunków sesji.

Jak się przygotować?

Fryzura i makijaż nie muszą być takie same jak w dniu wesela. Polecam wykonać profesjonalny makijaż i rozpuścić włosy.

Pogoda.

Jeśli pada, oczywiście możemy sesję przełożyć.

Czy podczas sesji plenerowej może być obecny kamerzysta i/lub inny fotograf ?

Nie polecam zabierania na naszą sesję dodatkowych osób, rozpraszają i wtedy Wy przestajecie czuć się swobodnie. Ze względu na charakterystyczny dla mnie styl pracy, obecność innych osób zdecydowanie nie pomaga.

Dodatkowe koszty ?

Dodatkowym kosztem jest zwrot za paliwo, jeśli mam dojechać w dalekie miejsce. Dodatkowe koszty to także podróż zagraniczna.

 

------- 

STYL

Praca.

Podczas ślubu i wesela pracuję w stylu reporterskim. Staram się łapać te najważniejsze momenty i nie przeszkadzać. Jestem raczej niezauważalna. Uwielbiam detale więc często poświęcam im sporo czasu. Razem ustalamy harmonogram, by znaleźć czas na zdjęcia z rodziną oraz sesję dla Was w dniu wesela.

Oświetlenie.

Nie używam lamp błyskowych podczas przygotowań i w kościele. Używam lamp na sali.

Czas.

Podczas reportażu pracuję 12 godzin. Dokładny czas startu ustalamy wspólnie. Najpóźniej kończę pracę po oczepinach tj. ok 00:30. Maksymalnie zostaję do 1:00. Jest możliwe dokupienie dodatkowej godziny pracy (przygotowań).

Ujęcia.

Nie kieruję się listą ustalonych ujęć. Reportażu nie da się zaplanować, charakteryzuje się mocną dynamiką sytuacji.

Obróbka.

Ze stylem mojej obróbki możecie zapoznać się w zakładce Wasze Historie.

------- 

OFERTA

Dojazd.

Pochodzę ze Śląska, ale mogę dojechać w każde miejsce. Koszt dojazdu powyżej 100km ustalany jest zgodnie z umową. Gdy pracuję do nocy, przy dalszych odległościach proszę o zorganizowanie i opłacenie noclegu. Ważne, żeby był w bezpiecznym miejscu. Wtedy kończę pracę i rano wracam do domu. Podobnie podczas sesji w innym dniu, albo wy po mnie przyjeżdżacie i jedziemy w daleki plener, albo ja dojeżdżam na podobnych j.w. warunkach.

Ilość zdjęć.

Otrzymujecie ilość zdjęć zgodną z zamówionym pakietem. Nie otrzymujecie zdjęć surowych. Selekcji i wyboru zdjęć dokonuje fotograf. Zdjęcia pozostają na moim dysku do 7 dni od chwili oddania pendrive klientowi.

Kolorystyka.

Moje zdjęcia charakteryzują się niestandardowymi kolorami. W reportażu wykonuję również czarno-białe zdjęcia. Nie ma możliwości otrzymania zdjęć obrobionych na czarno-biało w kolorze. Czarno-białe zdjęcia dostępne są tylko jako czarno-białe.  Jeśli nie chcecie czarno-białych zdjęć proszę o taką informację podczas podpisania umowy.

Czas oczekiwania.

Zawsze staram się byście otrzymali obrobiony materiał tak szybko, jak to możliwe. Nie przekraczam umownych terminów.

Albumy.

Wszelkie informacje o albumach TUTAJ.

------- 

FORMALNOŚCI

Rezerwacja terminu.

Pierwsze co, to zapytajcie o dostępność terminu. Jeśli mam wolny termin, który Was interesuje, zapraszam do podpisania umowy. Podpisanie umowy oraz 1 cześć wpłaty wiąże się z 100% rezerwacją terminu. Umowę możemy podpisać przez Internet lub na spotkaniu.

Płatność.

Rozliczamy się zgodnie z umową.

Zezwolenie.

Posiadam zezwolenie na fotografowanie w kościele wydane przez Kurię.

Nieprzewidziane sytuacje.

Jeśli coś się stanie u mnie, ale muszą być to naprawdę ważne i trudne sytuacje, które zmuszą mnie do odwołania zlecenia, to po pierwsze wysyłam Wam listę fotografów, którzy zgodzili się mnie zastąpić i wybieracie, którego chcecie.

Spotkanie.

By wszystko na 100% dograć oraz abyście mogli obejrzeć albumy i odbitki, spotkajmy się w przytulnym miejscu na kawę.