#ZOSTAŃWDOMU I PIELĘGNUJ WSPOMNIENIA!

 

 

 

Cześć!

W związku ze specjalnymi środkami ostrożności, jakie zalecił rząd, wszyscy od kilku tygodni zostajemy w domu, żeby chronić siebie i bliskich, przerywając łańcuch zachorowań.

Czas spędzony w domu wymaga pokory, ale nie musi być zmarnowany. Kiedy obejrzysz już wszystkie zaległe seriale, wykorzystaj go na to, czego dotąd nie miałaś/eś kiedy zrobić. Zweryfikuj swoje plany na 2020 rok, zastanów się, co możesz w swoim życiu zmienić na lepsze, naucz się nowej umiejętności, szlifuj język obcy… A przede wszystkim - pielęgnuj wspomnienia!

 

 

 

Teraz masz wreszcie czas, żeby przejrzeć wszystkie zdjęcia, które od dawna czekają w folderach na komputerze, aż je opublikujesz na Instagramie, wydrukujesz na pamiątkę babci albo zawiesisz w pokoju dziennym.

Ale zaraz, zaraz - masz chwilę? Mam dla Ciebie lepszy pomysł!

Może pomyślisz o… albumie w formie książki? Starannie przygotowany i wydrukowany na dobrej jakości papierze, ze spersonalizowaną, elegancką okładką - prawdziwe dzieło sztuki! O tej możliwości pierwsi dowiedzieli się moi stali klienci w rozsyłanym przeze mnie mailingu, dziś pora, żeby zainspirować Ciebie.

 

 

 

Żeby Cię nie znudzić, od razu powiem Ci, co mnie tak zachwyciło i dlaczego !

Od kilku tygodni pracując w trybie home office, mam więcej czasu na robienie porządków. Wciąż coś przestawiam, na nowo aranżuję, wymyślam. Przy tej okazji uświadomiłam sobie, jak cenne są dla mnie fotograficzne pamiątki - nie tyle te z czeluści twardego dysku, co te wydrukowane, w formie fizycznego albumu, który mogę wziąć do ręki, kiedy chcę przywołać dobre wspomnienia (dokładnie tak, jak teraz, kiedy mogę pomarzyć o podróżach). Takie storybooki zawsze robię na pamiątkę ważnych wydarzeń w moim życiu:

· wyjazdów

· sesji moich bliskich

· z rodzinnych uroczystości

· z ważnych wydarzeń

· portfolio

· czy też zwyczajnie głupotek z telefonu...

 

Są ważną ozdobą nie tylko mojego mieszkania - moi rodzice mają ich całe półki!

Zobacz moje sztuki:

 

 

Ty też możesz się skusić na stworzenie własnego albumu, który możesz wyeksponować na stoliku w salonie czy podarować komuś w prezencie. Wybierz zdjęcia ze ślubu, z sesji swojej dorastającej pociechy, z urodzin, to mogą być fotografie mojego albo Twojego autorstwa (również te z komórki !)- wszystkie, które mają dla Ciebie znaczenie.

 

Przykłady albumów, które zamówili moi klienci znajdziesz tutaj: https://magdalenatarach.pl/albumy/

 

Daj się ponieść fantazji !

 

 

 

Warto wziąć ten pomysł pod uwagę - zwłaszcza, że moja zaprzyjaźniona firma Crystal Albums, która zajmuje się produkcją dla mnie tych pięknych albumów, obniżyła ich ceny! To super rozwiązanie dla wszystkich: marka może przetrwać trudne czasy, Ty masz zajęcie, a ja mogę Ci pomóc. Pewnie większość z nas dokładnie ogląda teraz każdą złotówkę przed wydaniem, ale jednak warto się skusić. Dlaczego?

• Właśnie w tych dniach możesz sprytnie skorzystać z okazji. Obniżone ceny na albumy szybko się nie powtórzą!

• Szybko nie nastąpi też moment, w którym będziesz mógł do woli przebierać w zdjęciach i zastanawiać się, które zasługują na wyróżnienie.

• Teraz i ja mam chwilę, żeby podzielić się z Tobą zupełnie gratis swoimi umiejętnościami i pomóc złożyć projekt Twojego pamiątkowego storybooka.

• Nie musisz wychodzić z domu. Cały proces przebiega online, więc o nic nie musisz się martwić. Gotowy album przywiezie Ci do domu kurier!

Za jakość tych albumów ręczę nazwiskiem. Mogę Cię zapewnić, że to będą dobrze zainwestowane we wspomnienia pieniądze. To kwestia nie tylko wysokogatunkowego papieru, ale też licznych, starannie zaprojektowanych wariantów, które sam możesz wybrać.

Co zrobić, żeby zostać szczęśliwym posiadaczem takiego albumu? To proste! Wystarczy, że napiszesz do mnie maila na adres: magdalena.tarach@gmail.com, a ja wycenię usługę.

Następnie prześlesz mi około 50 wybranych przez siebie zdjęć, ja zupełnie za darmo projektuję dla Was album i układam Waszą fotograficzną opowieść w sensowną i wciągającą całość. Potem pozostaje już tylko zaakceptowanie projektu, wybór okładki i dodatków.

Gotowe! Do dzieła!

 

 

Na koniec nieśmiertelne vouchery. Bo jak już #wyjdziemyzdomu to można je zrealizować. A czas na to to aż 6 miesięcy !

Możesz je zamówić TUTAJ!

 

 

Nie martw się: niedługo z pewnością wrócisz do spotkań ze znajomymi, organizowania przyjęć czy wizyt na siłowni. Ja też nie zamierzam się poddawać. Życzę nam wszystkim wytrwałości i zdrowia.

 

#zostańwdomu i opiekuj się najbliższymi oraz #WSPIERAJLOKALNYBIZNES !

Do zobaczenia na sesjach!

 

 

Oferta ważna do 30.04.2020. Do zamówienia należy doliczyć koszty przesyłki paczkomatem. Jeśli chcesz zamówić któryś z powyższych produktów oraz #WSPIERASZLOKALNYBIZNES pisz śmiało: magdalena.tarach@gmail.com

 

 

#zostanwdomu