Sesje w Szklarni / Wynajem

ParkoStudioSzkło – jedyne takie studio fotograficzne!

ParkoStudioSzkło to miejsce, które sobie wymyśliłam dawno temu, a do którego dziś mogę zaprosić swoich ukochanych klientów i klientki. Jest jedyne w swoim rodzaju – przeszklone i naturalnie oświetlone, stylowe, ale minimalistyczne, wygodne, uniwersalne i pozwalające na wiele fotograficznych eksperymentów. Tak przestrzeń sprzyja robieniu wszystkich rodzajów sesji, wymagających komfortowej atmosfery i odpowiedniego oświetlenia: nie tylko rodzinnych czy miłosnych, ale też kobiecych. Jeśli marzysz o pięknych zdjęciach, ale też o czasie mile spędzonym podczas ich robienia, skorzystaj z zaproszenia do ParkoStudioSzkło. Co w nim realizuję?

 

Rodzinne sesje fotograficzne w ParkoStudioSzkło !

Chcesz zrobić pamiątkową sesję rodzinną z partnerem i dziećmi, ale w domu panuje chaos, który może nie przeszkadza Wam na co dzień, ale który niekoniecznie będzie dobrze wyglądał na zdjęciach? Bez obaw: możecie wpaść do mojej wyjątkowej, fotograficznej szklarni, w której zrealizujemy Waszą wymarzoną sesję! Dzięki temu, że przestrzeń jest wygodna i odosobniona, możecie czuć się w niej jak w domu, a nie jak w nieprzyjemnym, profesjonalnym studiu fotograficznym.

Sesja miłosna? Zrealizujcie ją w ParkoStudioSzkło !

ParkoStudioSzkło to też idealne miejsce do zrealizowania sesji miłosnej. W tej przestrzeni w duch slow możecie być sobą i przede wszystkim świetnie się bawić podczas robienia zdjęć. Minimalistyczny wystrój sprzyja eksponowaniu na zdjęciu tego, co najważniejsze: Waszych emocji.

Wpadnij na sesję kobiecą do ParkoStudioSzkło !

Naturalne światło, prosta aranżacja i intymna atmosfera sprzyja także sesjom kobiecym, mniej lub bardziej odważnym. Jeśli chciałabyś poczuć się jak gwiazda, ale deprymują Cię profesjonalne studia pełne lamp i kabli, zajrzyj do mnie. W przyjemnej atmosferze będziesz mogła poczuć się swobodnie, a ja zadbam o to, żebyś na zdjęciach wyglądała pięknie.

 

Chcecie zrealizować sesję fotograficzną w wyjątkowym miejscu? Takim, w którym nie zaskoczy Was pogoda, a które będzie nudnym i przewidywalnym wnętrzem studia? Zapraszam Was do ParkoStudioSzkło – szklarni w duchu slow, w której możecie spełnić swoje fotograficzne marzenia. Prosta, minimalistyczna aranżacja bez kiczowatych dekoracji pozwoli skupić całą uwagę na emocjach i będzie najlepszym tłem do zdjęć. Dzięki przeszklonemu sufitowi i ścianom światło zawsze będzie Wam sprzyjać, a optymalne wymiary wnętrza sprawią, że będziemy mogli zaszaleć z kadrami. Moi klienci mają wejście do szklarni wliczone w koszt sesji.

FOTOGRAFOWIE!

Jesteście zainteresowani wynajęciem Parkostudio Szkło? Sprawdźcie szczegóły.

Warunki wynajmu:

 1. Ze względu na leśny charakter studia i klimat slow w Parkostudio Szkło nie ma przebieralni, poczekalni z meblami wypoczynkowymi, toaletki, łazienki czy innych udogodnień. W związku z tym należy przyjść na sesję przygotowanym.
 2. Należy liczyć się ze zmiennymi warunkami pogodowymi, które wpływają na natężenie światła (w słoneczne dni światło jest ostre, w pochmurne – Parkostudio jest zacienione).
 3. W Parkostudio Szkło można poruszać się wyłącznie na boso bądź w butach zmiennych z czystą podeszwą.
 4. Studio należy zostawić w takim stanie w jakim się je zastało, w przeciwnym wypadku naliczana jest opłata za sprzątanie. Za wszelkie zniszczenia (również wyposażenia studia), zalania czy zabrudzenia nałożone zostaną dodatkowe opłaty.
 5. W studio obowiązuje kategoryczny zakaz wieszania/przyklejania czegokolwiek do ścian. Każde zabrudzenie ścian w pomieszczeniu sesyjnym należy zgłosić wynajmującemu.
 6. Do studia należy przyjść o wyznaczonej, zarezerwowanej wcześniej godzinie – w studio nie ma poczekalni, nie można więc wejść do niego przed czasem). Studio należy opuścić o ustalonej godzinie. W przypadku opóźnień, za każdą rozpoczętą godzinę naliczona jest opłata.
 7. Potwierdzenie rezerwacji terminu wynajmu odbywa się wraz z wpisem do kalendarza oraz wiadomością zwrotną. Dokonanie rezerwacji oznacza pełną akceptację niniejszego regulaminu.
 8. W studio obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz papierosów elektronicznych. Jeżeli istnieje konieczność palenia na potrzeby sesji zdjęciowej, należy fakt ten ustalić z wynajmującym.
 9. Wynajem studio może być związane wyłącznie z realizacją sesji zdjęciowych /produkcji filmów. W razie chęci wynajęcia studio w innym celu, należy fakt ten ustalić z wynajmującym.
 10. Osoba organizująca sesję bierze odpowiedzialność za pozostałych członków zespołu oraz osoby przebywające w studio w czasie wynajmu.
 11. W razie podejrzeń złamania regulaminu, studio może być kontrolowane. W przypadku złamania regulaminu, zespół najmujący może zostać poproszony o opuszczenie studio.

CENNIK DLA FOTOGRAFÓW

1H – 200 zł

1,5h 250 zł

2h 300zł

ODWOŁANIE REZERWACJI

PŁATNE 100% – odwołanie rezerwacji na mniej niż 48h przed rozpoczęciem wynajmu

PŁATNE 50% – odwołanie rezerwacji na mniej niż 96h przed rozpoczęciem wynajmu

bezpłatne odwołanie rezerwacji na więcej niż 96h przed rozpoczęciem wynajmu

 

Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Najnowsze wpisy

wasze historie

Read More
śledź mnie