Sesje rodzinne

Chcecie mieć fantastyczną pamiątkę, którą będziecie mogli pochwalić się w mediach społecznościowych lub sprezentować bliskim? Umówcie się ze mną na sesję zdjęciową, która będzie dla całej Waszej rodziny fantastyczną przygodą i doświadczeniem, którego nigdy nie pożałujecie!

Każda rodzina ma swój własny, niepowtarzalny charakter i właśnie to staram się uchwycić na każdej sesji. Jacy jesteście? Co Was wyróżnia? O jakim klimacie zdjęć marzycie? Porozmawiajmy o tym i zrealizujemy wspólnie sesję, która zachwyci i wzruszy wszystkich. Pamiętajcie: absolutnie nie musicie być profesjonalnymi modelami, którzy przed obiektywem czują się jak ryba w wodzie. Najlepszy efekt osiągniemy wtedy, kiedy będziecie swobodni i naturalni. Tacy, jacy jesteście na co dzień! Nie musicie też przebierać dzieci w niewygodne kostiumy czy pilnować, żeby grzecznie pozowały. Im bardziej są sobą, tym lepiej!

Sesję rodzinną możemy zrealizować w dowolnym wybranym przez Was miejscu. Z doświadczenia wiem, że najlepiej i najswobodniej większość osób czuje się we własnym domu, pośród znanych sobie przedmiotów. W końcu to zdjęcia o Was, takimi jakimi jesteście, a nie wymyślona historia! Nie przejmujcie się, że nie dysponujecie apartamentem jak z katalogu wnętrzarskiego. Wystarczy, że usuniecie z pola widzenia niepotrzebne przedmioty i trochę „ogarniecie” przestrzeń.

A może sesja w plenerze? To fantastyczny pomysł w przypadku sprzyjającej pogody. W otoczeniu przyrody możecie czuć się swobodnie i bez wyrzutów sumienia pozwolić dzieciom pohasać. W końcu, jak już mówiłam, sesję rodzinną jak najbardziej można potraktować w kategoriach zabawy! Konkretną lokalizację sesji możemy wybrać wspólnie – najlepsze będzie to najbezpieczniejsze dla dzieci i najbardziej pasujące do Waszych upodobań. Planując zdjęcia zawsze musimy wziąć pod uwagę dostępność konkretnych miejsc i warunki atmosferyczne (to ważne zwłaszcza ze względu na dzieci).

Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Najnowsze wpisy

wasze historie

Read More
śledź mnie