O sesjach ciążowych

W ciąży wyglądasz jak bogini! Zafunduj sobie profesjonalną sesję i uwiecznij te szczególne chwile swojego życia, kiedy wyglądasz kwitnąco w oczekiwaniu na maleństwo. Zdjęciami możesz się pochwalić przed znajomymi albo włożyć na pamiątkę do rodzinnego albumu.

Nie ma znaczenia, czy masz doświadczenie w pozowaniu przed obiektywem, czy nie. Ważne tylko, żebyś czuła się dobrze – z doświadczenia wiem, że najlepiej decydować się na sesję około 7. miesiąca ciąży, kiedy przyszła mama zazwyczaj promienieje, a brzuszek jest dobrze widoczny.

Na sesji staram się tworzyć komfortową atmosferę i dbam o to, żebyś wyglądała pięknie. Nigdy nie wymyślam skomplikowanych póz czy charakteryzacji, w których nie będziesz sobą. Nie lubię przebierać kobiet, które stają przed moim obiektywem – zdecydowanie wolę, kiedy zdjęcia są w 100% w Twoim stylu.

Jestem po to, żeby podpowiedzieć Ci, co się sprawdzi i ująć w kadrze Twoje naturalne piękno. Jeśli chcesz, możemy wspólnie zastanowić się nad pomysłem na zdjęcia i ustalić, co najbardziej do Ciebie pasuje.

Na sesję zdjęciową możesz przyjść z rodziną i ze wszystkimi rekwizytami, które chcesz uwiecznić na zdjęciu. Nie masz pojęcia, jak się przygotować do sesji? Mogę zapewnić Ci nie tylko profesjonalny makijaż, ale też apartament, którego przestrzeń posłuży nam za stylowe tło. Pamiętaj jednak, że tak samo piękną pamiątką będą zdjęcia realizowane w plenerze czy w Twoim domu – decyzję o miejscu pozostawiam Tobie.

Ile trwa sesja ciążowa? Dokładnie tyle, ile będziemy potrzebowały czasu! Z uwagi na Twój komfort nigdy nie przedłużam jej w nieskończoność, ale też niczego nie przyspieszam – chcę, żebyś była zadowolona z efektu i pozując przed moim aparatem, nie musiała się niczym stresować.

Jeśli tylko nasuwają Ci się jakieś pytania pisz do mnie śmiało TUTAJ, to co rezerwujemy termin?

Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Najnowsze wpisy

wasze historie

Read More
śledź mnie