Rafaela i Krzysztof – sesja ciążowa na plaży

Najważniejszego bohatera tych zdjęć nie trzeba Wam zapewnie specjalnie wskazywać 🙂 To piękny, okrągły brzuszek Rafaeli, a dokładnie – kryjąca się w środku, długo wyczekiwana przez całą rodzinę Gaja. Rodzice trafili się jej cudowni: piękni, zakochani, troskliwi i zarażający wszystkich wokół swoimi pasjami. Ostatnie chwile przed narodzinami dziecka chcieli uwiecznić na zdjęciach, ale od razu zaznaczyli, że wolą sesję w plenerze, naturalną i na luzie, zamiast pozowania przed obiektywem w studio czy wynajętym na ten cel apartamencie. Mi w to graj! Kocham takie spontaniczne kadry, na których jest wszystko, co trzeba: kochający się ludzie, piękna przyroda, odpowiednie światło. A to, jak pewnie sami widzicie, tego dnia szczególnie nam się udało 😉

Ciążowa sesja Rafaeli i Krzysztofa jest absolutnie ponadczasowa. To zasługa minimalistycznego pejzażu z malowniczym piaskiem, wodą i trawami w roli głównej i uniwersalnych stylizacji, które dziś są modne tak samo, jak modne były w latach 60. czy 70. Coś mi mówi, że estetyka tych zdjęć będzie aktualna również wtedy, kiedy Gaja będzie w wieku swoich rodziców na tych zdjęciach!

Wiecie co? Chyba właśnie za to lubię swoją pracę najbardziej – pozwala osobom, które fotografuję, zatrzymywać czas i podróżować w nim dosłownie na życzenie. Jeśli też chcecie taką pamiątkę, pozostaję do waszej dyspozycji!


Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Najnowsze wpisy

wasze historie

Read More
śledź mnie