sesje w super cenie...czyli

minisesje bez okazji

RODZINNE I MIŁOSNE

"

Cześć!

 

 

Fajnie, że jesteście!

Jeśli szukacie sesji, która ma stać się super pamiątką dla Was, dobrze trafiliście :)

 

Zapraszam do wspólnej zabawy.

 

sesje dyniowe

 

 

Mini sesje odbędą się na terenie mojego studia w Zawierciu (województwo śląskie).


Na promocyjne sesje możecie zapisać się W FORMULARZU PONIŻEJ.

Jak się przygotować ?

 

Na sesję ubierzcie swoje ubrania, pracuję w stylu naturalnym, nie chcę byście stali się kimś kim nie jesteście.

 

Co ważne!

Proszę przygotować buty na zmianę.

 

Do wyboru sesja rodzinna lub miłosna, nie obejmuje sesji kobiecej.

 

Co zawiera oferta?

DO WYBORU SĄ 2 PAKIETY:

 

 

PAKIET 1 - MINI

  • Max 30 minutowa sesja rodzinna lub miłosna
  • Selekcja zdjęć i ich autorska obróbka
  • 5 wybranych przez Was zdjęć w formie cyfrowej
  • Możliwość wyboru większej ilości ujęć cyfrowych. Każde dodatkowe to koszt 59 zł
  • 5 odbitek 15x23cm GRATIS (odbiór osobisty)

 

PAKIET Mini kosztuje 390 zł

Zapisz się używając formularza poniżej.

 

___________________________________________________

PAKIET 2 - STANDARD

  • Max 30 minutowa sesja rodzinna lub miłosna
  • Selekcja zdjęć i ich autorska obróbka
  • 12 wybranych przez Was zdjęć w formie cyfrowej
  • Możliwość wyboru większej ilości ujęć cyfrowych. Każde dodatkowe to koszt 59 zł
  • 12 odbitek 15x23cm GRATIS (odbiór osobisty)

PAKIET STANDARD KOSZTUJE 550 ZŁ

Zapisz się używając formularza poniżej.

 

___________________________________________________

 

KOSZT WYSYŁKI ODBITEK PACZKOMATEM: 18ZŁ

 

Zdjęcia w galerii są z zeszłego roku. Inspiracja po prawej.

"

zapisz się tutaj:

WYSŁANE POPRAWNIE, DZIĘKUJEBŁĄD. SKONTAKTUJ SIĘ Z MAGDĄ.

regulamin sesji

Sesja w studio fotograficznym – co należy o niej wiedzieć?

 

●Po dokonaniu przez Was rezerwacji sesji i wpłacie kwoty rezerwacyjnej, otrzymacie ode mnie adres studia oraz wszystkie niezbędne informacje związane z tym, jak przygotować się do sesji i co ze sobą zabrać. Wcześniej ustalimy oczywiście dokładną datę i godzinę sesji.

 

●Sesja trwa do 30 minut. W przypadku Waszego spóźnienia się, będzie ona odpowiednio krótsza. Przybycie do studia 15 min po umówionym terminie oznacza odwołanie sesji i utratę kwoty rezerwacyjnej – nie zwracam pieniędzy za sesję, która się nie odbyła z Waszej winy. Nie ma możliwości wcześniejszego wejścia do studia – trwa wtedy inna sesja.

 

●Na sesji mogą się pojawić wyłącznie zdrowe osoby – dotyczy to zarówno Was, jak i bliskich, którzy będą Wam towarzyszyć. Zastrzegam sobie prawo odwołania lub przerwania sesji w przypadku stwierdzenia u Was lub osób Wam towarzyszących objawów przeziębienia.

 

● Ze względu na leśny charakter studia i klimat slow w szklarni nie ma przebieralni, poczekalni z meblami wypoczynkowymi, toaletki, łazienki czy innych udogodnień. W związku z tym należy przyjść na sesję przygotowanym.

 

● Należy liczyć się ze zmiennymi warunkami pogodowymi, które wpływają na natężenie światła (w słoneczne dni światło jest ostre, w pochmurne – szklarnia jest zacienione).

 

Ważne! Jeśli z jakichś powodów nie przyjedziecie, proszę dajcie mi znak wcześniej. Niestety zdarza się, że klienci nie informują mnie o nieobecności i nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja – pamiętajcie proszę, że rezerwuję dla Was swój czas. Sesję bez konsekwencji możecie odwołać

najpóźniej 7 dni przed (przepada jedynie kwota rezerwacyjna). Jeśli odwołacie sesję do 7 dni przed, jesteście zobowiązani do uiszczenia 50% ceny. Jeśli nie przyjedziecie na sesję w zapisanym dniu, jesteście zobowiązani do opłacenia 100% ceny.

 

Osoby towarzyszące na sesji – jakich zasad należy przestrzegać?

 

●W trakcie trwania sesji jesteście odpowiedzialni za siebie i swoje dzieci – nie możecie ich zostawiać bez opieki. W przypadku wyrządzonych przez nie szkód, będziecie musieli pokryć straty zgodnie z wystawioną przeze mnie fakturą. Nie odpowiadam za to, że Wy lub Wasze dziecko wyrządzi szkodę sobie. Opiekun jest w pełni odpowiedzialny z swoje dziecko.

 

●Jeśli zdecydujecie się zarezerwować sesję rodzinną z noworodkiem nie informując mnie o tym, bierzecie pełną odpowiedzialność za jego komfort i bezpieczeństwo, nie ma wtedy też możliwości przedłużenia sesji jeśli maluszek płacze itp.

 

●W studio obowiązuje zakaz robienia zdjęć i nagrywania filmów przez klientów.

 

●Ze względu na ograniczoną przestrzeń w studio, w przypadku chęci zrealizowania sesji w większym gronie osób (pokoleniowo), proszę o kontakt w celu ustalenia indywidualnego rozwiązania.

 

Zdjęcia z sesji – jak wygląda proces ich wyboru?

 

●Do 7 dni po sesji otrzymacie dostęp do galerii Waszych obrobionych zdjęć, z których samodzielnie wybieracie ilość ujęć zgodną z ustalonym wcześniej pakietem. Za każde dodatkowo dobrane do pakietu zdjęcie cyfrowe naliczana jest opłata 59 zł, którą należy uiścić na moje konto bankowe lub gotówką w czasie do 48 godzin po dokonaniu wyborze. Wybrane zdjęcia zostaną Wam przesłane po odnotowaniu wpłaty.

 

●Ważne informacje: dodatkowe ujęcia nie podlegają rabatom, a po dokonaniu wyboru zdjęć nie będziecie mieli możliwości dokonać zmian. Nie oddaję swoim Klientom zdjęć cyfrowych nieobrobionych i niewybranych. Wykonuję pełną selekcję i obróbkę zdjęć przed ich wysłaniem.

 

●Rabat za zakup pakietu wszystkich zdjęć z sesji ustalany jest indywidualnie.

 

Odbitki papierowe są do odbioru osobistego, można dopłacić za PACZKOMAT inpost.18zł.

 

Rezerwacja sesji i RODO – jakie informacje musisz znać?

 

●Decydując się na rezerwację sesji akceptujecie mój styl, autorską wizję oraz sposób obrabiania zdjęć, z którym możecie zapoznać się wcześniej w moim portfolio. Nie rozpatruję próśb związanych ze zmianą estetyki zdjęć czy roszczeń z nią związanych. Zapoznajcie się ze stylem moich zdjęć, nie zmieniam kolorystyki, klimatu oraz stylu. Nie pracuje na lampach błyskowych, nie liczcie więc na ultra wyostrzone i równo oświetlone kadry. Warunkiem rezerwacji sesji jest wpłata kwoty rezerwacyjnej. Pozostałą część opłaty należy uiścić w dniu sesji.

Rezerwacja sesji jest jednoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu, a także polityki prywatności firmy i RODO. Więcej informacji na ten temat znajdziecie magdalenataracg.pl/regulaminTUTAJ.

 

 

śledź mnie