sesje w super cenie...czyli

minisesje na Dzień matki

"

 

Cześć!

 

 

Fajnie, że jesteście!

Jeśli szukacie sesji, która ma stać się super pamiątką dla Was, dobrze trafiliście :)

 

Zapraszam do wspólnej zabawy.

 

PROMOCJA DOTYCZY SESJI:

mama+dziecko

mama+babcia+dziecko

ciążowych.

 

 

Mini sesje odbędą się w MOJEJ SZKLARNI w Zawierciu (województwo śląskie).

 

Jak się przygotować ?

 

Na sesję ubierzcie swoje ubrania, pracuję w stylu naturalnym, nie chcę byście stali się kimś kim nie jesteście.

 

Co ważne!

 

Na sesji najlepiej być boso, jeśli chcecie koniecznie być w butach proszę przygotować buty na zmianę, scenografia zawiera czyste dywaniki, nie możemy ich ubrudzić :) !

 

 

 

 

 

 

 

Co zawiera oferta?

 

  • Max 30 minutowa sesja
  • Selekcja zdjęć i ich autorska obróbka
  • 5 wybranych przez Was zdjęć w formie cyfrowej
  • Możliwość wyboru większej ilości ujęć cyfrowych. Każde dodatkowe to koszt 45 zł
  • 5 odbitek 15x23cm GRATIS (odbiór osobisty)

 

 

 

 

 

 

Ile to kosztuje?

 

Mini sesja kosztuje 380 zł

Zapisz się używając formularza poniżej.

 

 

Do sesji możesz dokupić makijaż u Kamili Czech w cenie 100zł.

Umówić makijaż należy telefonicznie bezpośrednio z makijażystką 730054019.

 

 

"

regulamin sesji

Sesja w studio fotograficznym – co należy o niej wiedzieć?

 

●Po dokonaniu przez Was rezerwacji sesji i wpłacie kwoty rezerwacyjnej, otrzymacie ode mnie adres studia oraz wszystkie niezbędne informacje związane z tym, jak przygotować się do sesji i co ze sobą zabrać. Wcześniej ustalimy oczywiście dokładną datę i godzinę sesji.

 

●Sesja trwa do 30 minut. W przypadku Waszego spóźnienia się, będzie ona odpowiednio krótsza. Przybycie do studia 15 min po umówionym terminie oznacza odwołanie sesji i utratę kwoty rezerwacyjnej – nie zwracam pieniędzy za sesję, która się nie odbyła z Waszej winy. Nie ma możliwości wcześniejszego wejścia do studia – trwa wtedy inna sesja.

 

●Na sesji mogą się pojawić wyłącznie zdrowe osoby – dotyczy to zarówno Was, jak i bliskich, którzy będą Wam towarzyszyć. Zastrzegam sobie prawo odwołania lub przerwania sesji w przypadku stwierdzenia u Was lub osób Wam towarzyszących objawów przeziębienia.

 

● Ze względu na leśny charakter studia i klimat slow w szklarni nie ma przebieralni, poczekalni z meblami wypoczynkowymi, toaletki, łazienki czy innych udogodnień. W związku z tym należy przyjść na sesję przygotowanym.

● Należy liczyć się ze zmiennymi warunkami pogodowymi, które wpływają na natężenie światła (w słoneczne dni światło jest ostre, w pochmurne – szklarnia jest zacienione).

 

Osoby towarzyszące na sesji – jakich zasad należy przestrzegać?

 

●W trakcie trwania sesji jesteście odpowiedzialni za siebie i swoje dzieci – nie możecie ich zostawiać bez opieki. W przypadku wyrządzonych przez nie szkód, będziecie musieli pokryć straty zgodnie z wystawioną przeze mnie fakturą.

 

●Jeśli zdecydujecie się zarezerwować sesję rodzinną z noworodkiem nie informując mnie o tym, bierzecie pełną odpowiedzialność za jego komfort i bezpieczeństwo, nie ma wtedy też możliwości przedłużenia sesji jeśli maluszek płacze itp.

 

●W studio obowiązuje zakaz robienia zdjęć i nagrywania filmów przez klientów.

 

●Ze względu na ograniczoną przestrzeń w studio, w przypadku chęci zrealizowania sesji w większym gronie osób (pokoleniowo), proszę o kontakt w celu ustalenia indywidualnego rozwiązania.

 

Zdjęcia z sesji – jak wygląda proces ich wyboru?

 

●Do 7 dni po sesji otrzymacie dostęp do galerii Waszych obrobionych zdjęć, z których samodzielnie wybieracie ilość ujęć zgodną z ustalonym wcześniej pakietem. Za każde dodatkowo dobrane do pakietu zdjęcie cyfrowe naliczana jest opłata 45 zł, którą należy uiścić na moje konto bankowe lub gotówką w czasie do 48 godzin po dokonaniu wyborze. Wybrane zdjęcia zostaną Wam przesłane po odnotowaniu wpłaty.

 

●Ważne informacje: dodatkowe ujęcia nie podlegają rabatom, a po dokonaniu wyboru zdjęć nie będziecie mieli możliwości dokonać zmian. Nie oddaję swoim Klientom zdjęć cyfrowych nieobrobionych i niewybranych. Wykonuję pełną selekcję i obróbkę zdjęć przed ich wysłaniem.

 

●Rabat za zakup pakietu wszystkich zdjęć z sesji ustalany jest indywidualnie.

 

Rezerwacja sesji i RODO – jakie informacje musisz znać?

 

●Decydując się na rezerwację sesji akceptujecie mój styl, autorską wizję oraz sposób obrabiania zdjęć, z którym możecie zapoznać się wcześniej w moim portfolio. Nie rozpatruję próśb związanych ze zmianą estetyki zdjęć czy roszczeń z nią związanych. Warunkiem rezerwacji sesji jest wpłata kwoty rezerwacyjnej. Pozostałą część opłaty należy uiścić w dniu sesji. Rezerwacja sesji jest jednoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu, a także polityki prywatności firmy i RODO. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

 

 

zapisz się tutaj:

Form submitted successfully, thank you.Error submitting form, please try again.
śledź mnie