Jak wyglądają minisesje?

Minisesje to znakomity sposób na to, żebyś mogła poczuć się jak gwiazda, odkryć na nowo swoją kobiecość, poprawić sobie nastrój albo zrobić miły prezent dla siebie czy kogoś bliskiego.

W wykonywanych przeze mnie minisesjach może wziąć udział każda kobieta, bez względu na to, czy ma doświadczenie w pracy przed obiektywem, czy zupełnie nie wie, jak się przed nim odnaleźć. Fotografowałam kobiety od 20. do 60. roku życia – żadna nie żałowała swojej decyzji.

W trakcie minisesji robię wszystko, żebyś poczuła się dobrze i swobodnie. Podpowiadam Ci, jak pozować, wspólnie szukamy sposobu na to, żebyś dobrze się czuła, a w kadrach wyglądała pięknie. Nigdy nie przekraczam granic, które wyznaczysz – mogę jedynie zasugerować Ci coś, bazując na swoim doświadczeniu.

Minisesje organizuję dwa razy w roku, w specjalnie wynajętym na jej potrzeby apartamencie. To edycja w specjalnej cenie – miejsca szybko się rozchodzą, więc jeśli jesteś zainteresowana, odwiedzaj mój funpage Magdalena Tarach Sensualnie.

W ramach minisesji zapewnię Ci pasujący do Twojego typu urody i charakteru make-up, wykonany przez profesjonalną makijażystkę.

Wszystkie zdjęcia, które możesz tu obejrzeć, pochodzą z minisesji. Jeśli chciałabyś mieć podobne w swoim albumie albo pochwalić się nimi w mediach społecznościowych, skontaktuj się ze mną!

Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Najnowsze wpisy

wasze historie

Read More
śledź mnie