nadchodzi dzień mamy i taty

minisesje w szklarni

"

 

CZEŚĆ!

 

Fajnie, że jesteście!

Jeśli szukacie sesji, która ma stać się super pamiątką dla Was, dobrze trafiliście :)

 

Zapraszam do wspólnej zabawy.

 

SESJE z okazji dnia mamy i taty 2024

 

Szklarnia będzie istnie w stylu kwiatowym !

 

Mini sesje odbędą się w MOJEJ SZKLARNI na terenie studia w Zawierciu (województwo śląskie).


Na promocyjne sesje możecie zapisać się W FORMULARZU PONIŻEJ.

Jak się przygotować ?

 

Na sesję ubierzcie swoje ubrania, pracuję w stylu naturalnym, nie chcę byście stali się kimś kim nie jesteście.

 

Co ważne!

Proszę przygotować buty na zmianę.

 

CO ZAWIERA OFERTA?

DO WYBORU SĄ 2 PAKIETY:

 

PAKIET 1 - MINI

  • Max 30 minutowa sesja rodzinna lub miłosna
  • Selekcja zdjęć i ich autorska obróbka
  • 5 wybranych przez Was zdjęć w formie cyfrowej
  • Możliwość wyboru większej ilości ujęć cyfrowych. Każde dodatkowe to koszt 59 zł
  • 5 odbitek 15x23cm GRATIS (odbiór osobisty)

 

PAKIET MINI KOSZTUJE 390 ZŁ

Zapisz się używając formularza poniżej.

 

___________________________________________________

PAKIET 2 - STANDARD

  • Max 30 minutowa sesja rodzinna lub miłosna
  • Selekcja zdjęć i ich autorska obróbka
  • 12 wybranych przez Was zdjęć w formie cyfrowej
  • Możliwość wyboru większej ilości ujęć cyfrowych. Każde dodatkowe to koszt 59 zł
  • 12 odbitek 15x23cm GRATIS (odbiór osobisty)

PAKIET STANDARD KOSZTUJE 550 ZŁ

Zapisz się używając formularza poniżej.

 

___________________________________________________

 

KOSZT WYSYŁKI ODBITEK PACZKOMATEM: 18ZŁ

 

Zdjęcia w galerii są z poprzednich lat.

"

zapisz się tutaj:

WYSŁANE POPRAWNIE, DZIĘKUJEBŁĄD. SKONTAKTUJ SIĘ Z MAGDĄ.

PEŁNY REGULAMIN DOSTĘPNY tutajTUTAJ

regulamin sesji

 

Sesja w studio fotograficznym – co należy o niej wiedzieć?

 

 

●Po dokonaniu przez Was rezerwacji sesji i wpłacie kwoty rezerwacyjnej, otrzymacie ode mnie adres studia oraz wszystkie niezbędne informacje związane z tym, jak przygotować się do sesji i co ze sobą zabrać. Wcześniej ustalimy oczywiście dokładną datę i godzinę sesji.

 

●Sesja trwa do 30 minut. W przypadku Waszego spóźnienia się, będzie ona odpowiednio krótsza. Przybycie do studia 15 min po umówionym terminie oznacza odwołanie sesji i utratę kwoty rezerwacyjnej – nie zwracam pieniędzy za sesję, która się nie odbyła z Waszej winy. Nie ma możliwości wcześniejszego wejścia do studia – trwa wtedy inna sesja.

 

●Na sesji mogą się pojawić wyłącznie zdrowe osoby – dotyczy to zarówno Was, jak i bliskich, którzy będą Wam towarzyszyć. Zastrzegam sobie prawo odwołania lub przerwania sesji w przypadku stwierdzenia u Was lub osób Wam towarzyszących objawów przeziębienia.

 

● Ze względu na leśny charakter studia i klimat slow w szklarni nie ma przebieralni, poczekalni z meblami wypoczynkowymi, toaletki, łazienki czy innych udogodnień. W związku z tym należy przyjść na sesję przygotowanym.

 

● Należy liczyć się ze zmiennymi warunkami pogodowymi, które wpływają na natężenie światła (w słoneczne dni światło jest ostre, w pochmurne – szklarnia jest zacienione).

 

● Ważne! Jeśli z jakichś powodów nie przyjedziecie, proszę dajcie mi znak wcześniej. Niestety zdarza się, że klienci nie informują mnie o nieobecności i nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja – pamiętajcie proszę, że rezerwuję dla Was swój czas. Sesję bez konsekwencji możecie odwołać

 

najpóźniej 7 dni przed (przepada jedynie kwota rezerwacyjna). Jeśli odwołacie sesję do 7 dni przed, jesteście zobowiązani do uiszczenia 50% ceny. Jeśli nie przyjedziecie na sesję w zapisanym dniu, jesteście zobowiązani do opłacenia 100% ceny.

 

 

Osoby towarzyszące na sesji – jakich zasad należy przestrzegać?

 

●W trakcie trwania sesji jesteście odpowiedzialni za siebie i swoje dzieci – nie możecie ich zostawiać bez opieki. W przypadku wyrządzonych przez nie szkód, będziecie musieli pokryć straty zgodnie z wystawioną przeze mnie fakturą. Nie odpowiadam za to, że Wy lub Wasze dziecko wyrządzi szkodę sobie. Opiekun jest w pełni odpowiedzialny z swoje dziecko.

 

●Jeśli zdecydujecie się zarezerwować sesję rodzinną z noworodkiem nie informując mnie o tym, bierzecie pełną odpowiedzialność za jego komfort i bezpieczeństwo, nie ma wtedy też możliwości przedłużenia sesji jeśli maluszek płacze itp.

 

●W studio obowiązuje zakaz robienia zdjęć i nagrywania filmów przez klientów.

 

●Ze względu na ograniczoną przestrzeń w studio, w przypadku chęci zrealizowania sesji w większym gronie osób (pokoleniowo), proszę o kontakt w celu ustalenia indywidualnego rozwiązania.

 

 

Zdjęcia z sesji – jak wygląda proces ich wyboru?

 

●Do 7 dni po sesji otrzymacie dostęp do galerii Waszych obrobionych zdjęć, z których samodzielnie wybieracie ilość ujęć zgodną z ustalonym wcześniej pakietem. Za każde dodatkowo dobrane do pakietu zdjęcie cyfrowe naliczana jest opłata 59 zł, którą należy uiścić na moje konto bankowe lub gotówką w czasie do 48 godzin po dokonaniu wyborze. Wybrane zdjęcia zostaną Wam przesłane po odnotowaniu wpłaty.

 

●Ważne informacje: dodatkowe ujęcia nie podlegają rabatom, a po dokonaniu wyboru zdjęć nie będziecie mieli możliwości dokonać zmian. Nie oddaję swoim Klientom zdjęć cyfrowych nieobrobionych i niewybranych. Wykonuję pełną selekcję i obróbkę zdjęć przed ich wysłaniem.

 

●Rabat za zakup pakietu wszystkich zdjęć z sesji ustalany jest indywidualnie.

 

●Odbitki papierowe są do odbioru osobistego, można dopłacić za PACZKOMAT inpost.18zł.

 

 

Rezerwacja sesji i RODO – jakie informacje musisz znać?

 

●Decydując się na rezerwację sesji akceptujecie mój styl, autorską wizję oraz sposób obrabiania zdjęć, z którym możecie zapoznać się wcześniej w moim portfolio. Nie rozpatruję próśb związanych ze zmianą estetyki zdjęć czy roszczeń z nią związanych. Zapoznajcie się ze stylem moich zdjęć, nie zmieniam kolorystyki, klimatu oraz stylu. Nie pracuje na lampach błyskowych, nie liczcie więc na ultra wyostrzone i równo oświetlone kadry. Warunkiem rezerwacji sesji jest wpłata kwoty rezerwacyjnej. Pozostałą część opłaty należy uiścić w dniu sesji.

Rezerwacja sesji jest jednoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu, a także polityki prywatności firmy i RODO. Więcej informacji na ten temat znajdziecie magdalenataracg.pl/regulaminTUTAJ.

 

 

 

 

śledź mnie